Pracownik opieki - praca w Niemczech

Cena: Brak
Niemieckie przedsiębiorstwo poszukuje do pracy 5 osób na stanowisko Pracownik opieki

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0230

Praca na terenie Niemiec
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: opieka nad podopiecznymi, wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych, wsparcie pielęgniarek i pielęgniarzy

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego na poziomie, B2/ C1
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- ukończone kursy i szkolenia
- cierpliwość, wysoka kultura osobista
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 1760 euro brutto + dodatki
- zakwaterowanie zapewnione (hotel)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 67844

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.