Przedłużanie,zagęszczanie włosó-salon-gwarancja-doświadczenie

Przedłużanie,zagęszczanie włosó-salon-gwarancja-doświadczenie
Przedłużanie,zagęszczanie włosó-salon-gwarancja-doświadczenie
Cena: 1 200 zł
Witam serdecznie WSZYSTKIE PANIE ZAINTERESOWANE przedłużaniem i zagęszczaniem włosów!!!
NOWOŚĆ-ŁĄCZENIA POLIMEROWE-ALTERNATYWA DLA LASEROWYCH-NIEZNISZCZALNE!!!
Usługę tą wykonuję od 2002 roku i posiadam europejskie certyfikaty oraz długotrwałą praktykę!!Nasz salon jest LIDEREM w Wielkopolsce,jesli chodzi o ilość wykonywanych w nim przedłużań oraz zagęszczań.Klientki doceniają jakość wykonywanych usług,dzieki temu nasza najstalsza Pani powraca do nas od 2003 roku co w branży jest rzadkością:)Nasz salon bez problemu można odnaleźć na różnych portalach branżowych.,nie jesteśmy firmą widmo-jak wiele w tych czasach.
Usługę przedłużania i zagęszczania włosów wykonuję w moim studiu fryzur w Poznaniu znajdującym się przy ul. Jawornickiej 2 gdzie zapraszam wszystkich zainteresowanych .Jeśli chcesz mieć gwarancję na wykonaną usługę, spędzić miło czas i dołączyć do klientek naszego studia powracających do Nas od lat po prostu zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!!DO PRZEDŁUŻANIA UŻYWAM wysokiej JAKOŚCI WŁOSÓW RENOMOWANYCH FIRM: RACOON,BALMAIN,HAIRDREAMS!!!
ZAKŁADAMY NIEOGRANICZONA ILOŚĆ PASEMEK!!! CZAS ZABIEGU OKOŁO 3 GODZIN Z BALEJAŻEM I ŚCIĘCIEM, KTÓRE OFEROWANE JEST GRATIS!!!STUDIO NASZE DAJE GWARANCJĘ NA WSZYSTKIE WYKONYWANE W NIM USŁUGI-NA KAŻDĄ Z NICH KLIENTKA OTRZYMUJE PARAGON KAŻDA KLIENTKA,KTÓRA U NAS PRZEDŁUŻY WŁOSKI JEST POD NASZĄ STAŁĄ OPIEKĄ PRZEZ CAŁY OKRES ICH NOSZENIA.PONADTO JAKO JEDEN Z NIEWIELU SALONÓW WYKONUJEMY USŁUGĘ PODCIĄGANIA RAZ JUŻ ZAŁOŻONYCH WŁOSÓW.CZYLI KAŻDE KOLEJNE ICH ZAŁOŻENIE NIE JEST JUŻ ZBYT DUŻYM OBCIĄŻENIEM FINANSOWYM.PRACUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WŁOSACH RENOMOWANYCH FIRM-A Z RACJI BARDZO DOBREJ JAKOŚCI TYCH WŁOSÓW NASZE KLIENTKI NOSZĄ TE WŁOSKI PRZEZ OKRES OK. 2 LAT,SYSTEMATYCZNIE JE TYLKO PODCIĄGAJĄC CO W PRZYPADKU GORSZEJ JAKOŚCI WŁOSÓW NIE JEST MOŻLIWE I DLATEGO NIE KAŻDY SALON PROPONUJE TĄ USŁUGĘ,GDYŻ WIĘKSZOŚĆ WŁOSÓW NIE NADAJE SIĘ DO PONOWNEGO PODCIĄGANIA.A CO SIĘ Z TYM WIĄŻE ZA KAŻDYM RAZEM TRZEBA PŁACIĆ ZA NOWE WŁOSY I ICH ZAŁOŻENIE.U NAS CAŁĄ SUMĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!!! KAŻDA KOLEJNA WIZYTA TO JUŻ TYLKO KWESTIA PODCIĄGNIĘCIA I ZROBIENIA BALEYAGU OCZYWIŚCIE GRATIS:):):)WYSTAWIAMY FAKTURY VAT NA ŻYCZENIE.

Ogłoszenie dotyczy przedłużania i zagęszczania włosami 35-60cm Kontakt telefoniczny lub w Studio fryzur i wizażu Anna Poznań ul. JAWORNICKA 2 !! Nie odpowiadam na maile!! Usługi nie są wykonywane prywatnie, tylko i wyłącznie w Studiu.
Kontakt telefoniczny pod numerami telefonu 505-46-46-92.
Dzwoniąc proszę się powołać na gumtree-wówczas 10% rabatu:).
ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ NA NASZEJ WIELOLETNIEJ STRONIE INTERNETOWEJ,KTÓRA JEST ZNANA BARDZO DUŻEJ RZESZY PAŃ-www.anna-studiofryzur.pl
Wszystkie zdjęcia zamieszczone na aukcjach są Naszego autorstwa i należą do firmy "Studio fryzur i wizażu Anna"
Kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie ich bez naszej zgody jest karalne zgodnie z ustawą o prywatności
Miejsce: Poznań, wielkopolskie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 43194

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 25.06.2019r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.